Restaurace na Malcovně

POLEDNÍ MENU - jídelníček

Restaurace je vybudována hned v přízemí areálu a při příchodu ji v žádném případě nepřehlédnete. Velké a přilehlé prostory slouží jako letní terasa i zahrada, kde najdete příjemné posezení u piva, ale i ostatních nápojů pro zpříjemnění dne.

Areál Malcovna Areál Malcovna Areál Malcovna

Interiér byl navržen tak, aby na Vás ze všech stran dýchala historie této krásné a dnes již historicky cenné budovy. Nechte se zde obklopit atmosférou bývalé sladovny.

Piva, která zde nabízíme, jsou zlatem tohoto regionu a značky jako Radas, Radegast, Svijany snad nemusíme ani představovat. Stačí ochutnat a podlehnete jejich kouzlu. Navíc čepování piva je tradičním způsobem, tedy za použití vzduchu.

Areál Malcovna Areál Malcovna Areál Malcovna

Můžete u nás také ochutnat některé speciality, které nabízí naše kuchyně. K dobrému pití patří také dobré jídlo a nejen večer, ale nabízíme zde i denní menu, kdy záruka čerstvosti je také zárukou kvality podávaných pokrmů.

Areál Malcovna Areál Malcovna Areál Malcovna

Každý večer si také můžete zpříjemnit kulečníkem, pobavíte se u stolního fotbálku, můžete si zahrát šipky. Každý týden zde probíhají akce typu karaoke, kde si sami vyzkoušíte svůj pěvecký talent anebo naopak můžete se zaposlouchat do hraní na akustické kytary. Také živá hudba různých žánrů není výjimka, rockové večery a popíček zde najdete taky.

Areál Malcovna Areál Malcovna Areál Malcovna

Nedílnou součástí restaurace je salonek, který má velice příjemnou atmosféru, kapacita je 60 míst k sezení, zde se také nekouří a je ho možno využít k různým účelům, např. pro:

  • rodinné oslavy
  • firemní večírky
  • svatby
  • různá posezení
  • pracovní schůzky

Vše pro Vás zajistí personál restaurace, Vaše starosti můžete přenechat na nás, rádi se o Vás postaráme.

Na závěr jen jedno – přijďte, moc rádi Vás přivítáme!

  • Telefon: +420 777 794 286